Rezultate la concursuri sportive

 

 

Rezultate concursuri:


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Tull LOCUL III (medalie de bronz)
2 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Tull LOCUL III (medalie de bronz)
3 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL II (medalie de argint )
4 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Lupta LOCUL II (medalie de argint )
5 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONSHIP- Tehnici speciale LOCUL II (medalie de argint )
6 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONSHIP- Children male sparring LOCUL II (medalie de argint )
7 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Patern LOCUL I(medalie de aur )-
8 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Patern LOCUL I(medalie de aur )-
9 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Tul LOCUL I (medalie de aur)
10 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Tul LOCUL I (medalie de aur)
11 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Power Test LOCUL I (medalie de aur )
12 Bodea Bazil Alexandru IX D CUPA ROMANIEI- Lupta, Tull ?i Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
13 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL I (medalie de aur )
14 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Lupta LOCUL I (medalie de aur )
15 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Team LOCUL I (medalie de aur )
16 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Power Test LOCUL I (medalie de aur )
17 Bodea Bazil Alexandru IX D CUPA ROMANIEI- Lupta, Tull ?i Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
18 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL I (medalie de aur )
19 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Lupta LOCUL I (medalie de aur )
20 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Team LOCUL I (medalie de aur )
21 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Junior Male Pattern LOCUL I (medalie de aur )
22 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Junior Male Sparring LOCUL I (medalie de aur )
23 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Lupta, Tull si Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
24 Boer Alex Gabriel IX B CUPA ROMÂNIEI LOCUL 1 (medalie de aur )
25 Boer Alex Gabriel IX B CUPA ROMANIEI LOCUL 1 (medalie de aur )

Arhiva rezultate


2018-2019   2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015