Rezultate la concursuri sportive

 

 

Rezultate concursuri


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII MAN CRISTIAN IOAN PREMIUL I PREMIUL III (medalie de bronz)
2 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII MAN CRISTIAN IOAN PREMIUL I PREMIUL III (medalie de bronz)
3 ECHIPA LAPI (10 elevi) VII-VIII ITT MIRCEA PREMIUL I PREMIUL II (medalie de argint)
4 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Tull LOCUL III (medalie de bronz)
5 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Tull LOCUL III (medalie de bronz)
6 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL II (medalie de argint )
7 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Lupta LOCUL II (medalie de argint )
8 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONSHIP- Tehnici speciale LOCUL II (medalie de argint )
9 Pop Paul Alexandru VA CAMPIONSHIP- Children male sparring LOCUL II (medalie de argint )
10 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Patern LOCUL I(medalie de aur )-
11 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Patern LOCUL I(medalie de aur )-
12 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Tul LOCUL I (medalie de aur)
13 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Tul LOCUL I (medalie de aur)
14 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Power Test LOCUL I (medalie de aur )
15 Bodea Bazil Alexandru IX D CUPA ROMANIEI- Lupta, Tull ?i Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
16 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL I (medalie de aur )
17 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Lupta LOCUL I (medalie de aur )
18 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Team LOCUL I (medalie de aur )
19 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL DE TAEKWON-DO – SLOVAKIA- Junior Male Power Test LOCUL I (medalie de aur )
20 Bodea Bazil Alexandru IX D CUPA ROMANIEI- Lupta, Tull ?i Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
21 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE SPORTURI MARTIALE COREENE- Lupta LOCUL I (medalie de aur )
22 Bodea Bazil Alexandru IX D CAMPIONATUL NATIONAL DE TAEKWON-DO I.T.F.-Lupta LOCUL I (medalie de aur )
23 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Team LOCUL I (medalie de aur )
24 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Junior Male Pattern LOCUL I (medalie de aur )
25 Bodea Bazil Alexandru IX D ROMANIAN OPEN SUMMER CUP – Junior Male Sparring LOCUL I (medalie de aur )
26 Pop Paul Alexandru VA CUPA ROMANIEI - Lupta, Tull si Tehnici Speciale LOCUL I (medalie de aur )
27 U 16 – baschet fete FEDERATII DE SPECIALITATE Catinean Simona Locul 7
28 Minivolei FEDERATII DE SPECIALITATE Itt Mircea Locul 6
29 Cadeti – volei FEDERATII DE SPECIALITATE Man Cristian Locul 5
30 Kis Eduard Triatlon Costin Manuel Locul 4 - Mentiune
31 Petrean andreea XI ATLETISM Stafeta 4x400 m – tineret Costin Manuel Locul 3 - Medalie de bronz
32 Opris antoniu XII A ATLETISM 60m garduri Costin Manuel Locul 3 - Medalie de bronz
33 Opris antoniu XII A ATLETISM 4x400m plat –categoria Seniori tineret-I Costin Manuel Locul 3 - Medalie de bronz
34 Juniori i –volei FEDERATII DE SPECIALITATE Man Cristian Locul 2 - Medalie de argint
35 U14 – baschet FEDERATII DE SPECIALITATE Chira Laurentia Locul 2 - Medalie de argint
36 Sperante- volei FEDERATII DE SPECIALITATE Miclea Radu Constantin Locul 1 - Medalie de aur
37 Tarta Octav Triatlon, Campionatul National de Sala Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
38 Tarta Octav Campionatul National în aer liber Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
39 Opris antoniu XII A ATLETISM Stafeta 4x400 m Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
40 Petrean andreea XI ATLETISM Stafeta 4x400 m – junioare Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
41 Petrean andreea XI ATLETISM 1500 m – junioare Costin Manuel Locul 1 - Medalie de aur
42 Boer Alex Gabriel IX B CUPA ROMÂNIEI LOCUL 1 (medalie de aur )
43 Boer Alex Gabriel IX B CUPA ROMANIEI LOCUL 1 (medalie de aur )
44 Minivolei FEDERATII DE SPECIALITATE Florea Dan-Sorin Locul 5
45 U 14 – Minibaschet fete FEDERATII DE SPECIALITATE Hasmasan Oana Locul 5
46 U16 – baschet fete FEDERATII DE SPECIALITATE Chira Lauren?ia Rodica Locul 4
47 VOLEI CADETI FEDERATII DE SPECIALITATE Miclea Radu Constantin Locul 1 - Medalie de aur
48 VOLEI JUNIORI FEDERATII DE SPECIALITATE Man Cristian Ioan Locul 3 - Medalie de bronz
49 VOLEI SPERANTE FEDERATII DE SPECIALITATE Itt Mircea Locul 1 - Medalie de aur
50 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII CATINEAN SIMONA ELENA PREMIUL I
51 ECHIPA LAPI (10 elevi) XI-XII C?TINEAN SIMONA ELENA PREMIUL I

Arhiva rezultate


2018-2019   2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015