Rezultate la concursuri scolare

 

 

Rezultate concursuri 2017-2018


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 Harangus Dan-Ioan/Muresan Andrei IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina/Capangi Mihaela-Elena Premiul III
2 Belu Ioana/Sabau Bianca X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Premiul III
3 Radu Narcisa Patricia XI C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul III
4 Vancia Alin Liviu XI C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul III
5 Fatu Samuel/Muresan Flaviu Cristian IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina/Capangi Mihaela-Elena Premiul II
6 Hosu Bogdan Nicolae X C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul II
7 Vaida Gabriela X C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul II
8 Papp Maria Antonia XI B Concursul National "Romania - Tara mea" Cimpeanu Nicoleta Premiul II
9 Berende Maria Dometiana XI C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul II
10 Gujan Cristian X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Premiul I
11 Tarta Anca Daiana IX B Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Caleidoscop Varga Adorjan Premiu Special
12 Fatu Samuel IX A Concursul Interjudetean Marian Tarina Capangi Mihaela-Elena Mentiune
13 Rus Andreea IX C Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Caleidoscop Varga Adorjan Mentiune
14 Bujor Mihai/Hossu Elena X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Mentiune
15 Fatol Georgiana/Szakacs Emma X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Mentiune
16 Gujan Cristian X A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina/Varga Adorjan Mentiune
17 Pop Mihai/Peter Ciprian X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Mentiune
18 Cimpean Iulia Maria X C Concursul National Scoala Ardeleana si Valorile Europene Almasan Alexandrina Mentiune
19 Campean Florina XI A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Poster Platon Cornelia Mentiune
20 Borodi Bogdan XII B Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Arta Fotografica Varga Adorjan Mentiune
21 Frentiu Daniela XII B Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Arta Fotografica Varga Adorjan Mentiune
22 REVISTA TURI VASILE MENtIUNE
23 Fatu Samuel IX A Concurs ITINOVATION Capangi Mihaela Elena Premiul I
24 Fatu Samuel/Muresan Flaviu Cristian IX A Concurs Infoeducatie Capangi Mihaela Elena Premiul I
25 Harangus Dan-Ioan IX A Concurs ITINOVATION Capangi Mihaela Elena Mentiune
26 Harangus Dan-Ioan/Muresan Andrei IX A Concurs Infoeducatie Capangi Mihaela Elena Premiul II
27 Kispal Dorian Catalin IX B Sesiunea de referate si comunicari stiintifice ale elevilor Almasan Alexandrina Mentiune
28 Echipaj Liceu (7 elevi) IX-XII Sanitarii Priceputi Moldovan Maria Gabriela Mentiune
29 Echipaj Gimnaziu (6 elevi) V-VIII Sanitarii Priceputi Butuza Ramona Mariana Mentiune
30 Bogdan Iasmina VI A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Cimpeanu Nicoleta Mentiune
31 Magurean Patricia VII A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Borodi Ioan Sorin Mentiune
32 Morovan Paul Alexandru VII A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Borodi Ioan Sorin Mentiune
33 Pop Raul Alexandru VII A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Borodi Ioan Sorin Mentiune
34 MIC ROXANA X A „Gandeste verde” MOLDOVAN GABRIELA PREMIUL II
35 SABaU BIANCA, RUS REBECA, GLODEAN DAVID, MIC ROXANA XA „Gandeste verde” MOLDOVAN GABRIELA PREMIUL II
36 Cimpan Florina Maria/Mezei-Muresan Teodora XI A Concursul National Proiecte de Mediu Moldovan Maria Gabriela Mentiune
37 Cimpan Florina Maria/Mezei-Muresan Teodora XI A Concurs Infoeducatie Capangi Mihaela Elena Premiul I

Arhiva rezultate


2018-2019   2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015