Rezultate la concursuri scolare

 

 

Rezultate concursuri 2014-2015


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 Gujan Cristian VII A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul Special al Juriului
2 Trupa de teatru caracteres FESTIVALUL DE TEATRU FRANCOFON PENTRU LICEENI (Belgrad – Serbia) Clinciu Ligia Premiul pentru cea mai buna coregrafie
3 Pop stefana X A Concursul National „RoTopCoder” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Poster
4 Irimes maria XI B Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Engleza
5 Costin mara XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Prelucrare PS
6 Toderean liana, bora octavian XI A, XI B Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Film Engleza
7 Julei Petru IX E Concursul National de Educatie pentru Mediu DAVID IMPOTRIVA LUI GOLIAT Premiul III
8 Vecean giuliano olimpiu VI A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul III
9 Acs eduard VII A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL II Sectiunea Engleza
10 Pop stefana Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL II Sectiunea Egleza
11 Szakasc ema evelyn VII A Concursul National de Educatie pentru Mediu ,, DAVID IMPOTRIVA LUI GOLIAT” Pop Silvia Premiul II
12 Cremene denisa VIII C Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul II
13 Parsuca denisa X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL I Sectiunea Engleza
14 Pop stefana X A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon PREMIUL I Sectiunea Prelucrare PS
15 Toderean liana, bora octavian XI A, XI B Concursul National „RoTopCoder” Cornelia Platon PREMIUL I Sectiunea Film Engleza
16 Horvath naomi IX D Concursul International de Ortografie Franceza Jeu de la Dictée Sabou Alina/Dit Monica Premiul I
17 Boian diana VII A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul I
18 Bora octavian vasile XI B Concursul International de Ortografie Franceza Jeu de la Dictée Bumb Mihaela Premiul I
19 Salatioan cristina XI B CONCURS International iEARN “Photography Challenge” Cornelia Platon Premiul I
20 Hoza andrei cosmin XI C FESTIVALULUL NATIONAL DE TEATRU FRANCOFON PENTRU ELEVI ,,FRANTHOUSIASME” Clinciu Ligia Premiul I
21 Petrut andreea XI C Concursul International de Ortografie Franceza Jeu de la Dictée Peia Elena/Bumb Mihaela Premiul I
22 Stan andrei X A Concurs National – Dual PC Cornelia Platon Premiu Special
23 Oancea andreea XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE10 Sectiunea Poster
24 Trupa de teatru caracteres FESTIVALULUL NATIONAL DE TEATRU FRANCOFON PENTRU ELEVI ,,FRANTHOUSIASME” Clinciu Ligia Mentiune speciala
25 Boldor cristina XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
26 Toderean liana XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
27 Vadean andrada XI A Concursul National „Creeaza cu scop Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
28 Frentiu andreea XI B Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
29 Toderean liana XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Poster
30 Kiss claudiu X A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
31 Stan andrei X A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
32 Stan andrei X A Concursul National „RoTopCoder” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
33 Stan andrei X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
34 Frentiu andreea XI B Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
35 Baba sstefan IX A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
36 Kiss claudiu X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
37 Lancranjan mircea X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
38 Racolta vlad X B Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
39 Costin mara XI A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
40 Stan Andrei X A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Huza Valeria Capangi Mihaela PREMIUL I CALIFICARE LA FAZA NATIONALA MENTIUNE MAI 2015, BISTRITA
41 Chis laura ioana VI A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Mentiune
42 Stan andrei X A Concursul Infoeducatie- Faza judeteana Capangi Mihaela Elena Premiul I Mentiune
43 Mihaila oana, itu bianca, catcauan andreea IX A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
44 Silaghi armand arcadis IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina, Capangi Mihaela MENTIUNE
45 Trombitas richard, pop ionela, boldor ioana IX A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
46 Vancea catalin IX A Concurs Interjudetean IT Innovation Capangi Mihaela Elena Locul I
47 Vancea catalin IX A Concursul Infoeducatie- Faza judeteana Capangi Mihaela Elena Premiul II
48 Vancea Catalin Septimiu IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina, Capangi Mihaela MENTIUNE
49 Vancea catalin, silaghi arcadis IX A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
50 Mihaila oana, susin larisa, hitioan roxana, pintya teodora, istrate mariana, manasturean paula IX A, X B Concursul National “Sanitarii priceputi” Moldovan Gabriela Premiul II
51 Sabou alexandra VI A Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Premiul I
52 Szakacs ema evelyn VII A Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Mentiune
53 Tomai cosmin VII A Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Premiul III
54 Kiss claudiu X A Concursul Infoeducatie- Faza judeteana Capangi Mihaela Elena Premiul III
55 Kiss claudiu florin X A Concurs Interjudetean IT Innovation Capangi Mihaela Elena Locul II
56 Kiss claudiu florin X A Concurs Interjudetean Battleship CFAC - Faza interjudeteana Capangi Mihaela Elena Locul II
57 Kiss claudiu, parsuca denisa X A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
58 Satmarean timeia, muresan daniela, pop stefana X A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
59 Sipos eduard X A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Huza Valeria Capangi Mihaela MENTIUNE
60 Stan andrei X A Concurs Interjudetean Battleship CFAC - Faza interjudeteana Capangi Mihaela Elena Locul I
61 Stan andrei, sipos eduard, duma andreea, costenar gabriel X A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
62 Bandi andreea iulia X B Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Premiul II
63 Chira anca - redactor sef X B Concursul National de reviste scolare Abrudan Mirabela, Miclea Daniela Mentiune
64 Toderean Liana XI A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina Capangi Mihaela MENTIUNE
65 Bora octavian XI B Concursul National Proiecte de Mediu Butuza Ramona Mariana Mentiune
66 Tudosa adela XI B Concursul National Proiecte de Mediu Butuza Ramona Mariana Mentiune
67 Marton adrian, ivan cerasela XII A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
68 Szabo paul, bodea sonia, kiss claudiu, racolta vlad, parsuca denisa XII A, XI Concursul National “Cu viata mea apar viata” Cornelia Platon, Alexandru Kis Premiul I

Arhiva rezultate


2018-2019   2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015