Rezultate la concursuri scolare

 

 

Rezultate concursuri


Nr.crt Elev Clasa Concurs Profesor Rezultat etapa judeteana Rezultat la etapa nationala
1 Gujan Cristian VII A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul Special al Juriului
2 Trupa de teatru caracteres FESTIVALUL DE TEATRU FRANCOFON PENTRU LICEENI (Belgrad – Serbia) Clinciu Ligia Premiul pentru cea mai buna coregrafie
3 Pop stefana X A Concursul National „RoTopCoder” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Poster
4 Irimes maria XI B Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Engleza
5 Costin mara XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Prelucrare PS
6 Toderean liana, bora octavian XI A, XI B Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL III Sectiunea Film Engleza
7 Harangus Dan-Ioan/Muresan Andrei IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina/Capangi Mihaela-Elena Premiul III
8 Julei Petru IX E Concursul National de Educatie pentru Mediu DAVID IMPOTRIVA LUI GOLIAT Premiul III
9 Vecean giuliano olimpiu VI A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul III
10 Belu Ioana/Sabau Bianca X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Premiul III
11 Radu Narcisa Patricia XI C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul III
12 Vancia Alin Liviu XI C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul III
13 Acs eduard VII A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL II Sectiunea Engleza
14 Pop stefana Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL II Sectiunea Egleza
15 Fatu Samuel/Muresan Flaviu Cristian IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina/Capangi Mihaela-Elena Premiul II
16 Szakasc ema evelyn VII A Concursul National de Educatie pentru Mediu ,, DAVID IMPOTRIVA LUI GOLIAT” Pop Silvia Premiul II
17 Cremene denisa VIII C Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul II
18 Hosu Bogdan Nicolae X C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul II
19 Vaida Gabriela X C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul II
20 Papp Maria Antonia XI B Concursul National "Romania - Tara mea" Cimpeanu Nicoleta Premiul II
21 Berende Maria Dometiana XI C Festivalul Concurs de Teatru Francofon pentru elevi FRANTHOUSIASME Clinciu Ligia/Buhatel Olimpia Premiul II
22 Parsuca denisa X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon PREMIUL I Sectiunea Engleza
23 Pop stefana X A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon PREMIUL I Sectiunea Prelucrare PS
24 Toderean liana, bora octavian XI A, XI B Concursul National „RoTopCoder” Cornelia Platon PREMIUL I Sectiunea Film Engleza
25 ECHIPA LAPI (10 eleve) VII-VIII CHIRA LAUREN?IA RODICA PREMIUL I PREMIUL I (medalie de aur)
26 ECHIPA LAPI (10 eleve) VII-VIII CHIRA LAUREN?IA RODICA PREMIUL I PREMIUL I (medalie de aur)
27 Horvath naomi IX D Concursul International de Ortografie Franceza Jeu de la Dictée Sabou Alina/Dit Monica Premiul I
28 Boian diana VII A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Premiul I
29 Gujan Cristian X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Premiul I
30 Bora octavian vasile XI B Concursul International de Ortografie Franceza Jeu de la Dictée Bumb Mihaela Premiul I
31 Salatioan cristina XI B CONCURS International iEARN “Photography Challenge” Cornelia Platon Premiul I
32 Hoza andrei cosmin XI C FESTIVALULUL NATIONAL DE TEATRU FRANCOFON PENTRU ELEVI ,,FRANTHOUSIASME” Clinciu Ligia Premiul I
33 Petrut andreea XI C Concursul International de Ortografie Franceza Jeu de la Dictée Peia Elena/Bumb Mihaela Premiul I
34 BELU IOANA ALEXANDRA VIII B CHERECHE? NICOLETA-CORINA PREMIUL I PREMIUL SPECIAL
35 BELU IOANA ALEXANDRA VIII B CHERECHE? NICOLETA-CORINA PREMIUL I PREMIUL SPECIAL
36 Tarta Anca Daiana IX B Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Caleidoscop Varga Adorjan Premiu Special
37 Stan andrei X A Concurs National – Dual PC Cornelia Platon Premiu Special
38 Oancea andreea XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE10 Sectiunea Poster
39 Trupa de teatru caracteres FESTIVALULUL NATIONAL DE TEATRU FRANCOFON PENTRU ELEVI ,,FRANTHOUSIASME” Clinciu Ligia Mentiune speciala
40 Boldor cristina XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
41 Toderean liana XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
42 Vadean andrada XI A Concursul National „Creeaza cu scop Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
43 Frentiu andreea XI B Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Prelucrare PS
44 Toderean liana XI A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Poster
45 Kiss claudiu X A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
46 Stan andrei X A Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
47 Stan andrei X A Concursul National „RoTopCoder” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
48 Stan andrei X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
49 Frentiu andreea XI B Concursul National „Creeaza cu scop” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Film Engleza
50 Baba sstefan IX A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
51 Kiss claudiu X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
52 Lancranjan mircea X A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
53 Racolta vlad X B Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
54 Costin mara XI A Concursul Interjudetean Interdisciplinar „Regii virtuali” Cornelia Platon MENTIUNE Sectiunea Engleza
55 Stan Andrei X A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Huza Valeria Capangi Mihaela PREMIUL I CALIFICARE LA FAZA NATIONALA MENTIUNE MAI 2015, BISTRITA
56 KISS CLAUDIU XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL I Calificare la faza na?ional? – august 2016 MENTIUNE FAZA NATIONALA
57 Fatu Samuel IX A Concursul Interjudetean Marian Tarina Capangi Mihaela-Elena Mentiune
58 Rus Andreea IX C Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Caleidoscop Varga Adorjan Mentiune
59 Chis laura ioana VI A Concursul National de Creatie Plastica si Abilitati Practico-Aplicative ,,Nasterea Domnului- Renasterea Bucuriei” Pop Silvia Mentiune
60 Bujor Mihai/Hossu Elena X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Mentiune
61 Fatol Georgiana/Szakacs Emma X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Mentiune
62 Gujan Cristian X A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina/Varga Adorjan Mentiune
63 Pop Mihai/Peter Ciprian X A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Film în limba engleza categoria liceu Platon Cornelia Mentiune
64 Stan andrei X A Concursul Infoeducatie- Faza judeteana Capangi Mihaela Elena Premiul I Mentiune
65 Cimpean Iulia Maria X C Concursul National Scoala Ardeleana si Valorile Europene Almasan Alexandrina Mentiune
66 Campean Florina XI A Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Poster Platon Cornelia Mentiune
67 Borodi Bogdan XII B Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Arta Fotografica Varga Adorjan Mentiune
68 Frentiu Daniela XII B Concursul National "CREEZA CU SCOP" la sectiunea Arta Fotografica Varga Adorjan Mentiune
69 GRO?AN ANDREI C?T?LIN XII D CRE? IOAN- VIOREL PREMIUL I DIPLOM? DE PARTICIPARE
70 GRO?AN ANDREI C?T?LIN XII D CRE? IOAN- VIOREL PREMIUL I DIPLOM? DE PARTICIPARE
71 BUJOR MIHAI, HOSSU ELENA PLATON CORNELIA MENTIUNE
72 COLECTIV DE REDAC?IE Pintya Teodora XI B Todoru? Olivia XI B S?tmar Daniel XI C CONCURS NA?IONAL DE REVISTE ?COLARE REVISTA ADOLESCEN?II TURI VASILE TIBERIU MENTIUNE
73 ECHIPAJ LICEU Concurs ,,Sanitarii Priceputi” MOLDOVAN MARIA GABRIELA PREMIUL II
74 REVISTA TURI VASILE MENtIUNE
75 TODEREAN LIANA SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs national scolar interdisciplinar PLATON CORNELIA PREMIUL I
76 TODEREAN LIANA SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar PLATON CORNELIA PREMIUL I
77 ANTAL ROBERTA IOANA IX A CAPANGI MIHAELA PREMIUL I
78 BERAR MIHNEA RARES IX A CAPANGI MIHAELA PREMIUL I
79 CODOREAN LUCA ANDREI IX A ALMASAN ALEXANDRINA, CAPANGI MIHAELA MENTIUNE
80 FARCAS VLAD CRISTIAN IX A ALMASAN ALEXANDRINA, CAPANGI MIHAELA PREMIUL III
81 Fatu Samuel IX A Concurs ITINOVATION Capangi Mihaela Elena Premiul I
82 Fatu Samuel/Muresan Flaviu Cristian IX A Concurs Infoeducatie Capangi Mihaela Elena Premiul I
83 Harangus Dan-Ioan IX A Concurs ITINOVATION Capangi Mihaela Elena Mentiune
84 Harangus Dan-Ioan/Muresan Andrei IX A Concurs Infoeducatie Capangi Mihaela Elena Premiul II
85 MANZAT ALINA IX A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIU SPECIAL
86 Mihaila oana, itu bianca, catcauan andreea IX A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
87 PASCA MARIA IX A Concursul INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL III
88 PASCA MARIA IX A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIU PENTRU ORIGINALITATE
89 PESTESAN RADU IX A ALMASAN ALEXANDRINA, CAPANGI MIHAELA MENTIUNE
90 ROHAN LORENA IOANA IX A TAMAS CAMELIA LIVIA CORINA, CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
91 Silaghi armand arcadis IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina, Capangi Mihaela MENTIUNE
92 Trombitas richard, pop ionela, boldor ioana IX A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
93 Vancea catalin IX A Concurs Interjudetean IT Innovation Capangi Mihaela Elena Locul I
94 Vancea catalin IX A Concursul Infoeducatie- Faza judeteana Capangi Mihaela Elena Premiul II
95 Vancea Catalin Septimiu IX A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina, Capangi Mihaela MENTIUNE
96 Vancea catalin, silaghi arcadis IX A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
97 Mihaila oana, susin larisa, hitioan roxana, pintya teodora, istrate mariana, manasturean paula IX A, X B Concursul National “Sanitarii priceputi” Moldovan Gabriela Premiul II
98 Kispal Dorian Catalin IX B Sesiunea de referate si comunicari stiintifice ale elevilor Almasan Alexandrina Mentiune
99 LAZAR RAZVAN IX B VARGA ADORJAN MENTIUNE
100 CHIRA ANTONIO IX C ALMASAN ALEXANDRINA PREMIUL I ( Calificat la etapa naTionalA iulie 2019 )
101 ECHIPAJ LAPI IX-XII Concurs ,,Cu viata mea apar viata” MARTONOS IOSIF PREMIUL II
102 Echipaj Liceu (7 elevi) IX-XII Sanitarii Priceputi Moldovan Maria Gabriela Mentiune
103 ABRUDAN MARIA V A SECTIUNEA DESEN Festivalul de Teatru Francofon pentru Elevi- FRANTHOUSIASME POP SILVIA PREMIUL I
104 POP PAUL V A SECTIUNEA DESEN Concursul NaTional de Educatie pentru mediu David împotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
105 ECHIPA GIMNAZIU V-VIII Concurs Sanitarii Priceputi BUTUZA RAMONA MARIANA MENTIUNE
106 Echipaj Gimnaziu (6 elevi) V-VIII Sanitarii Priceputi Butuza Ramona Mariana Mentiune
107 Bogdan Iasmina VI A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Cimpeanu Nicoleta Mentiune
108 Sabou alexandra VI A Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Premiul I
109 Magurean Patricia VII A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Borodi Ioan Sorin Mentiune
110 Morovan Paul Alexandru VII A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Borodi Ioan Sorin Mentiune
111 Pop Raul Alexandru VII A Concursul Judetean de Matematica Aplicata "Leon Birnbaum” Borodi Ioan Sorin Mentiune
112 Szakacs ema evelyn VII A Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Mentiune
113 Tomai cosmin VII A Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Premiul III
114 VAIDA ANGELA VII A SEC?TIUNEA PICTURA Concursul National de Educatie pentru mediu David impotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
115 VAIDA ANGELA VII A SECTIUNEA PICTURA Concursul National de Educatie pentru mediu David impotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
116 URIAN ALEXANDRU VII B Concursul ,,Stiu, particip, castig” POP SILVIA PREMIUL II
117 HOZA OANA VIII A SECTIUNEA ARTA PLASTICA Concursul ,,Stiu, particip, castig” POP SILVIA PREMIUL II
118 TOMAI COSMIN VIII A SECTIUNEA PICTURA Concursul National de Educatie pentru mediu David Impotriva lui Goliat POP SILVIA PREMIUL I
119 BOLDOR IOANA DORIANA X A Concursul National de Istorie si societate în dimensiune virtuala ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
120 FATU SAMUEL X A ALMASAN ALEXANDRINA, CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
121 HARANGUS DAN IOAN X A CAPANGI MIHAELA MENTIUNE
122 ITU BIANCA X A Concursul National de Istorie si societate in dimensiune virtuala ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
123 Kiss claudiu X A Concursul Infoeducatie- Faza judeteana Capangi Mihaela Elena Premiul III
124 Kiss claudiu florin X A Concurs Interjudetean IT Innovation Capangi Mihaela Elena Locul II
125 Kiss claudiu florin X A Concurs Interjudetean Battleship CFAC - Faza interjudeteana Capangi Mihaela Elena Locul II
126 Kiss claudiu, parsuca denisa X A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
127 MIC ROXANA X A „Gandeste verde” MOLDOVAN GABRIELA PREMIUL II
128 NEMES TEODORA X A PLATON CORNELIA MENTIUNE
129 POP IONELA X A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
130 POP IONELA DENISA X A Concursul Na?ional de Istorie ?i societate în dimensiune virtual? ALM??AN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
131 POP IONELA DENISA X A Concursul Na?ional de Istorie ?i societate în dimensiune virtual? ALMASAN ALEXANDRINA CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
132 SATMAREAN TIMEIA X A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
133 Satmarean timeia, muresan daniela, pop stefana X A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
134 SILAGHI ARCADIS X A Concursul Interjudetean ,,Zilele Informaticii Dejene” CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL I
135 Sipos eduard X A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Huza Valeria Capangi Mihaela MENTIUNE
136 Stan andrei X A Concurs Interjudetean Battleship CFAC - Faza interjudeteana Capangi Mihaela Elena Locul I
137 Stan andrei, sipos eduard, duma andreea, costenar gabriel X A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
138 TEOCAN ANCA LARISA X A CHIRILA MARIUS OVIDIU PREMIUL II
139 TEOCAN ANCA LARISA X A CHIRIL? MARIUS OVIDIU PREMIUL II
140 TERMURE CATALIN X A CAPANGI MIHAELA MENTIUNE
141 TIVADAR MARA ALEXANDRA X A PLATON CORNELIA MENTIUNE
142 TROMBITAS RICHARD X A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaz? cu scop” – concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MEN?IUNE
143 TROMBITAS RICHARD X A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaz? cu scop” – concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MEN?IUNE
144 VANCEA CATALIN SEPTIMIU X A Concursul interjudetean de matematica si informatica ,,Marian Tarina” CAPANGI MIHAELA ELENA MENTIUNE
145 Bandi andreea iulia X B Concursul Interjudetean de fotografie si creatii plastice Pop Silvia Premiul II
146 Chira anca - redactor sef X B Concursul National de reviste scolare Abrudan Mirabela, Miclea Daniela Mentiune
147 FRENTIU DANIELA X B SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
148 KISPAL DORIAN X B ALMASAN ALEXANDRINA MENTIUNE
149 POP ALINA ALEXANDRA MARIA X C VARGA ADORJAN MENTIUNE
150 SABaU BIANCA, RUS REBECA, GLODEAN DAVID, MIC ROXANA XA „Gandeste verde” MOLDOVAN GABRIELA PREMIUL II
151 AVRAM DIANA, MARTONOS MARA MALINA XI A PLATON CORNELIA MENTIUNE
152 BELU IOANA ALEXANDRA, CIULE DENISA XI A PLATON CORNELIA PREMIUL I
153 BUMB ANAMARIA XI A SECTIUNEA ARTA FOTOGRAFICA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
154 Cimpan Florina Maria/Mezei-Muresan Teodora XI A Concursul National Proiecte de Mediu Moldovan Maria Gabriela Mentiune
155 Cimpan Florina Maria/Mezei-Muresan Teodora XI A Concurs Infoeducatie Capangi Mihaela Elena Premiul I
156 COSTENAR GABRIEL XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
157 COSTENAR GABRIEL XI A Concursul INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL II
158 COSTENAR GABRIEL XI A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL III
159 COSTENAR GABRIEL XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL III
160 CREMENE MARIUS XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
161 GLODEAN DAVID XI A OARGA SMARANDA ADRIANA, VARGA ADORJAN MENTIUNE
162 GUJAN CRISTIAN XI A PLATON CORNELIA PREMIUL II
163 GUJAN CRISTIAN XI A ALMASAN ALEXANDRINA, VARGA ADORJAN MENTIUNE
164 KISS CLAUDIU XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
165 KISS CLAUDIU XI A Concursul INFOEDUCA?IE CAPANGI MIHAELA ELENA PREMIUL I Calificare la faza nationala – august 2016
166 KISS CLAUDIU XI A Concursul Interjude?ean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA MENTIUNE
167 KISS CLAUDIU XI A Concursul Interjudetean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA MENTIUNE
168 L?NCR?NJAN MIRCEA NICOLAE XI A FARCA? MARIA SILVIA PREMIUL III
169 LANCRANJAN MIRCEA NICOLAE XI A FARCAS MARIA SILVIA PREMIUL III
170 LANCRANJAN MIRCEA SIPOS EDUARD XI A Concursul National de Istorie si societate în dimensiune virtuala HUZA VALERIA MENTIUNE
171 LANCRANJAN MIRCEA XI A SECTIUNEA POSTER FOTOGRAFICA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national ?colar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
172 LANCRANJAN MIRCEA XI A SECTIUNEA POSTER FOTOGRAFICA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
173 PARSUCA DENISA XI A SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar ?i transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
174 PARSUCA DENISA XI A SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
175 POP DORA XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
176 POP IONU? XI A SEC?IUNEA POSTER Concursul ,,Creeaz? cu scop” – concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MEN?IUNE
177 POP IONUT XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar ?i transdisciplinar) Cornelia Platon MENTIUNE
178 POP STEFANA MARIA XI A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
179 POP TATIANA XI A SECTIUNEA PRELUCRARE IMAGINE Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere ?i film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
180 POP TATIANA XI A SECTIUNEA PRELUCRARE IMAGINE Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL II
181 SIPOS EDUARD XI A Concursul de Programare CATALYST CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL III
182 STAN ANDREI XI A Concursul Interjudetean de programare ITInovation CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL I
183 STAN ANDREI XI A CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
184 STAN ANDREI XI A CAPANGI MIHAELA PREMIUL II
185 STAN ANDREI XI A Concurs INFOEDUCATIE CAPANGI MIHAELA-ELENA PREMIUL II
186 Toderean Liana XI A Concursul National de Istorie si Societate in dimensiune virtuala Almasan Alexandrina Capangi Mihaela MENTIUNE
187 BANDI ANDREEA IULIA XI B Concursul de matematica aplicata ,,Adolf Haimovici” BLAGA MIRELA GABRIELA MENTIUNE
188 Bora octavian XI B Concursul National Proiecte de Mediu Butuza Ramona Mariana Mentiune
189 BOSCA CRISTINA XI B Concursul de matematica aplicata ,,Adolf Haimovici” BLAGA MIRELA GABRIELA MENTIUNE
190 CHIRA ANCA RODILA CARMEN RUS ANDREEA XI B ISTORIE Concursul de ,,Cultura si civilizatie în Romania” HUZA VALERIA MADAR IULIA PREMIUL II
191 COZMA GEORGIANA XI B PLATON CORNELIA MENTIUNE
192 Tudosa adela XI B Concursul National Proiecte de Mediu Butuza Ramona Mariana Mentiune
193 LADOR OANA ANASTASIA XI C FARCAS MARIA SILVIA PREMIUL III
194 LADOR OANA ANASTASIA XI C FARCA? MARIA SILVIA PREMIUL III
195 MOLDOVAN ROXANA ALINA XI C ALMASAN ALEXANDRINA PREMIUL III
196 BOLDOR CRISTINA XII A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
197 COSTIN MARA XII A SECTIUNEA POSTER Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
198 Marton adrian, ivan cerasela XII A Concursul informatic Prix du CFAC Capangi Mihaela Elena Atestat de participare
199 OLTEAN AMALIA XII A SECTIUNEA ARTa FOTOGRAFICa Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografic?, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional ?colar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
200 OLTEAN AMALIA XII A SECTIUNEA ARTa FOTOGRAFICa Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografic?, prelucrare imagini, postere si film (concurs na?ional scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA MENTIUNE
201 Szabo paul, bodea sonia, kiss claudiu, racolta vlad, parsuca denisa XII A, XI Concursul National “Cu viata mea apar viata” Cornelia Platon, Alexandru Kis Premiul I
202 BORA OCTAVIAN VASILE XII B SEC?IUNEA FILM ÎN LIMBA ENGLEZ? Concursul ,,Creeaz? cu scop” –concurs de art? fotografic?, prelucrare imagini,postere ?i film, (concurs na?ional ?colar interdisciplinar ?i transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL I
203 BORA OCTAVIAN VASILE XII B SECTIUNEA FILM IN LIMBA ENGLEZA Concursul ,,Creeaza cu scop” – concurs de arta fotografica, prelucrare imagini, postere si film, (concurs national scolar interdisciplinar si transdisciplinar) PLATON CORNELIA PREMIUL I
204 KEREKES IULIA CECILIA XII C Sesiunea de referate si comunicari stiintifice ALMASAN ALEXANDRINA MEN?IUNE
205 KEREKES IULIA CECILIA XII C Sesiunea de referate si comunicari stiintifice ALMASAN ALEXANDRINA MENTIUNE

Arhiva rezultate


2018-2019   2017-2018   2016-2017   2015-2016   2014-2015